PAVO

Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

 • 0 out of 5

  PAVO SPORTSFIT 3-15 Kg

  8,90 30,40 

  Horčík je dôležitým stavebným prvkom kostného tkaniva. Pri jeho nedostatku dochádza k jeho odbúravaniu z kostí. Pavo SportsFit obsahuje extra horčík na podporu kvalitných kĺbov a šliach. Je tiež ideálnym zdrojom energie pre dostihové kone, pretože obsahuje škrob pre rýchlu energiu alebo extra “silu” v kombinácii s olejom, ktorý je čistou energiou, pri ktorej nevznikajú odpadové produkty, ako je kyselina mliečna.

 • 0 out of 5

  PAVO Natures Best 3-15 Kg

  9,30 24,40 

  Pavo Nature’s Best je mimoriadne chutné müsli s bohatou štruktúrou, s kúskami mrkvy, špaldy a lucerny sušenej na slnku. Tieto zložky krmiva Pavo Nature’s Best stimulujú prirodzené žuvanie vášho koňa alebo poníka.

 • 0 out of 5

  PAVO Liga 20 Kg

  28,00 

  Málo trávy, úrodná pôda a drsné podnebie. Niektoré plemená koní sa týmto podmienkam časom prispôsobili. Zvyčajne dostávajú len malé množstvo energetického krmiva, ale ich potreba vitamínov a minerálov je vysoká.

 • 0 out of 5

  PAVO Condition 20 Kg

  22,00 

  Vhodné pre kone a poníky s ľahkou a strednou záťažou, alebo ak začínate trénovať mladého koňa. Pavo Condition obsahuje dennú dávku minerálov a vitamínov.

 • 0 out of 5

  PAVO DailyFit 4,2-12,5 Kg

  31,80 75,30 

  Nepotrebuje váš kôň žiadne krmivo alebo ho potrebuje len veľmi málo?
  Alebo je váš kôň celý deň na pastve?
  Potom je dôležité doplniť dennú potrebu vitamínov a stopových prvkov. Denná dávka vitamínov a stopových prvkov, ktorú váš kôň dostane len z objemového krmiva (trávy a sena), nestačí.

 • 0 out of 5

  PAVO DailyPlus 15 Kg

  25,60 

  V prírode sa kone pasú 16 hodín denne a približne 40 000-krát prežúvajú. Naše kone v stajni žujú oveľa menej. Na zjedenie 1 kg müsli kôň prežúva približne 900-krát, 1 kg granúl len 600-krát. Žuvanie podporuje tvorbu slín, a tým zabezpečuje zdravé trávenie, dobrá tvorba slín tiež pomáha predchádzať žalúdočným vredom.

 • 0 out of 5

  PAVO BasicPlus 20 Kg

  29,70 

  Pavo Basic + sú základné 5 mm pelety s nízkym obsahom bielkovín. Obsahuje základné vitamíny, minerály a stopové prvky, ako sú vitamíny A, E, biotín a zinok. Pridaný biotín pomáha podporovať zdravú a lesklú srsť.

 • 0 out of 5

  PAVO Care4Life 15 Kg

  36,00 

  Pavo Care4Life obsahuje všetko, čo môžeme považovať za výživu na podporu zdravia vášho koňa. Toto výnimočné krmivo obsahuje okrem iného zložky bohaté na vlákninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, pre- a probiotiká, kvasnice, 11 rôznych bylín*, vitamíny a minerály v organickej forme.

 • 0 out of 5

  PAVO 18Plus 15 Kg

  37,00 

  Okolo 18. roku života sa telo koňa mení. Zhorší sa metabolizmus živín a trávenie funguje menej efektívne. Spočiatku to zvyčajne nie je viditeľné, pretože mnohé kone dosahujú špičkové výkony aj v staršom veku. Potreby koní sa však s vekom menia.

 • 0 out of 5

  PAVO AllSports 20 Kg

  34,00 

  Vyvážená dávka rôznych zdrojov energie, ako sú obilniny (škrob) a olejnaté semená, zabezpečuje správnu tvorbu energie. Všetky obilniny sú expandované, a preto sú pre vášho koňa ľahko stráviteľné.

 • 0 out of 5

  PAVO BiotinForte 3 kg

  70,00 

  Vonkajšia strana kopyta je tvorená rohovinou, rovnakým materiálom, z ktorého sú aj naše nechty. Zdravý rast rohoviny vychádza zvnútra a telo na to potrebuje stavebné prvky. Má váš kôň problémy s kopytami, praskliny kopýt alebo nekvalitnú rohovinu? Podporte ho s Pavo BiotinForte!

 • 0 out of 5

  PAVO Cerevit 15 Kg

  25,40 

  Vysoko stráviteľné müsli s vločkami a celými zrnami. S týmto krmivom môžete svojmu koňovi dodať všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje pre dobré zdravie.