Príslušenstvo

Značka

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • 0 out of 5

  Elektrický šrotovník na obilie s 20l barelom MILL ET – HP 0,75kW

  152,99 

  Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 15-115kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 0,75kW. Tento menší ľahko prenosný šrotovník je veľmi obľúbený u chovateľov. Šrotovanie obilie, strukoviny, kukurice, ryže a ďalších plodín, zvládnenete s týmto šrotovník ľavou zadnou. Elektrický šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehratie, takže sa do šrotování môžete pustiť naplno a všetko pobeží ako po masle. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Výborné na tomto šrotovníku je, že namleté šrot si môžete ihneď uskladniť v 20l zásobníkovom barelu a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Údržba šrotovníka zaberie len chvíľočku a vydží Vám niekoľko rokov.

 • 0 out of 5

  Elektrický šrotovník na obilie s 50l barelom MILL ETM – HP 1,2kW

  176,99 

  Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 25-170kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,2kW. Jedná sa o veľmi užitočného pomocníka každého chovateľa so skvelým pomerom ceny a kvality. Špičkový elektrický šrotovník Vám behom chvíľky namelie obilie, strukoviny, kukuricu, ryžu a ďalšie plodiny na vlastný domáce šrot. Šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehratie, takže sa nemusíte nijako obmedzovať a ísť do toho naplno a bez obáv. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Každý ište ocenia, že si šrot môže ihneď po namletia uskladniť v 50l zásobníkovom barelu a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Šrotovník na obilie sa veľmi ľahko čistí a udržuje a bude Vám slúžiť po mnoho rokov.

 • 0 out of 5

  Elektrický šrotovník na obilie s 50l barelom MILL ETS – HP 1,5kW

  219,99 

  Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 25-200kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,5kW. Ak si chcete pripraviť svoj vlastný domáci šrot, máme pre Vás skvelý tip.Tento spoľahlivý elektrický šrotovník na obilie, strukoviny, kukuricu, ryžu a ďalšie plodiny patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehratie, takže sa do toho môžete pustiť naplno a bez obáv. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Perfektné je, že si šrot môžete ihneď po namletia uskladniť v 50l zásobníkovom barelu a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Šrotovník sa veľmi ľahko čistí a udržiava a bude Vám robiť radosť dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Výhrevná gumová podložka k napájačke alebo miske na vodu KERBL 24×24 cm

  45,99 

  Výhrevná podložka proti zamŕzaniu pitnej vody, vysoká odolnosť proti vlhkosti, protišmykový povrch, spotreba 18W/h, rozmery: 24x24x0,7 cm. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zaistiť, aby Vám v zimnom období neustále nezamŕzala voda v napájačkách zvierat, potom pre Vás máme bezva typ. Elektrická vykurovacia podložka proti zamŕzaniu pitnej vody je určená pod napájačku, alebo napájaciu misku hydiny, psov alebo iných domácich zvierat. Podložka je vysoko odolná proti vlhkosti (krytie IP x7 = chránené proti ponoreniu do vody, ponorenie na 30 min do hĺbky 1m.). Termodoska nie je výborná iba v tom, že zabráni zamŕzaniu pitnej vody. Zabezpečenie prístupu k predhriatej vode pre zvieratá v chladných mesiacoch sa totiž podieľa na dobrom zdravotnom stave a kondícii zvierat a má najmä má významný vplyv pre správny vývoj mláďat.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka k miske na vodu THERMODOG 3143101 TH150

  29,99 

  Vyhrievaná podložka k miske na vodu, plastová, 17,5 cm, proti zamŕzaniu vody, 14 W / 230 V, obmedzovač teploty STB 50, kábel 1,5m, IP X4. Pokiaľ Vášmu maznáčikovi vonku neustále zamŕza pitná voda, potom pre Vás máme skvelé riešenie. Plastová podložka pod misku na vodu chráni vodu pred zamŕzaním a tiež zaisťuje príjemnú teplotu kŕmenia. Výhrevná podložka má veľmi nízky príkon a malú spotrebu. Plastová podložka k miske na vodu je vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50 a ochranou proti striekajúcej vode triedy IP X4. Môžete ju teda využiť ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Podložka je vyrobená z veľmi pevného a odolného plast.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka k miske na vodu THERMODOG 3143102 TH200

  34,99 

  Vyhrievaná podložka k miske na vodu, plastová, 24 cm, proti zamŕzaniu vody, 19 W/230 V, obmedzovač teploty STB 50, kábel 1,5m, IP X4. Pokiaľ Vášmu maznáčikovi vonku neustále zamŕza pitná voda, potom pre Vás máme skvelé riešenie. Plastová podložka pod misku na vodu chráni vodu pred zamŕzaním a tiež zaisťuje príjemnú teplotu kŕmenia. Výhrevná podložka má veľmi nízky príkon a malú spotrebu. Plastová podložka k miske na vodu je vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50 a ochranou proti striekajúcej vode triedy IP X4. Môžete ju teda využiť ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Podložka je vyrobená z veľmi pevného a odolného plastu.

 • 0 out of 5

  Výhrevná topná doska pre hydinu PUISOR HP-01

  39,99 

  Výhrevná vykurovacia doska až pre 30 kurčiat alebo 50 prepelíc, ​​s možnosťou regulácie výšky 6, 11, 16cm, veľkosť 35×35 cm. Táto vyhrievacia doska je vhodná k odchovu kurčiat, prepelíc, ​​moriek, husí, kačíc či bažantov Vás oslní svojou jednoduchou obsluhou. Ide o tzv. umelú kvočku, ktorá hydine zaisťuje tie najlepšie podmienky k rastu už od prvých dní ich života. Obľúbená vykurovacia doska zaistí kuřátkům dostatok tepla v období, keď ešte nie sú schopné vlastnej termoregulácie. Umelú kvočku iba umiestnite na pripravené miesto. Výški stropu si môžete ľahko regulovať pomocou nastaviteľných nožičiek v 3 úrovniach – 6, 11, 16 cm. Výhrevná vykurovacia doska je vyrobená k kvalitného a odolného plastu a jej údržba je úplne jednoduchá.