Potreby pre hydinu

Značka

Zobrazených 1–12 z 219 výsledkov

 • 0 out of 5

  Automatická napájačka pre sliepky, plastová GAUN 11000 – Ø360 mm

  29,99 

  Automatická napájačka pre hydinu, pripojenie k vodovodnému poriadku, možnosť zavesenia, pohodlné napájanie, ľahko umývateľný plast. Ak chcete sliepkam a inej hydine zabezpečiť neustály prístup k čerstvej a čistej vode, máme pre vás skvelý tip. Túto automatickú napájačku pripojíte priamo k vodovodnému poriadku a potom sa nemusíte o nič starať. Napájačka si bude vodu do pítka automaticky dopĺňať na ideálnu hladinu. Pokiaľ napájačku navyše zavesíte, zamedzíte plytvaniu a znečisťovaniu vody hydinou. Napájačka vyrobená z kvalitného plastu, sa veľmi ľahko udržuje a budete ju mať behom chvíľky vyčistenú. Rozmer napájačky: Ø 360 mm, V 416 mm.

 • 0 out of 5

  Klietka pre prepelice GAUN 32200 4-dielna

  136,99 

  Klietka pre prepelice, chov 20 až 24 ks prepelíc, 1 poschodová klietka s 4 oddielmi, zásobník na vajcia, kŕmidlo a napájačky, 104×58,5×100 cm. Ak hľadáte klietku na chov prepelíc za skvelú cenu, potom pre Vás máme bezva tip. Štvordielna klietka pre prepelice s rozmermi jednotlivých oddielov 25 x 44 x 26 cm ponúkne prepeličkám bezpečné zázemie. Prepelice budú mať po celý deň prístup k jedlu a pitiu vďaka korýtku na krmivo a napájačkám, ktoré sú spoločné vždy pre dva oddiely. Každý chovateľ určite ocení znáškový zásobník, z ktorého si len jednoducho odoberiete čisté vajcia bez toho, aby ste museli chov prepelíc akokoľvek narušovať. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

 • 0 out of 5

  Klietka pre prepelice GAUN 32210 dvojposchodová

  310,99 

  Klietka pre prepelice, chov 40 až 48 ks prepelíc, 2 poschodová klietka s 8 oddiely, zásobníky na vajcia, kŕmidlo a napájačky, 104,5×58,5×90 cm. Jedná sa o praktickú klietku pre prepelice s možnosťou rozšírenia o ďalšie poschodia. Dvojposchodová klietka s ôsmimi oddielmi o rozmeroch 25 x 44 x 26 cm ponúkne prepeličkám bezpečné zázemie. Prepelice budú mať po celý deň prístup k jedlu a pitiu vďaka korýtku na krmivo a napájačke s prívodom vody z 8l zásobníka. Každý chovateľ určite ocenia znáškové zásobníky, z ktorých si len jednoducho odoberiete čisté vajcia bez toho, aby ste museli chov prepelíc akokoľvek narušovať. Perfektné je, že ak by sa Váš chov do budúcnosti rozrástol, stačí klietku rozšíriť pomocou prídavných klietok až na 4 poschodia. Klietka sa ľahko udržujete v čistote pomocou výsuvných trusníkov umiestnených pod každým poschodím klietky. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

 • 0 out of 5

  Klietka pre prepelice GAUN 32220 prídavné poschodie k 0440

  165,99 

  Prídavné poschodie klietky pre chov 20 až 24 ks prepelíc, 1 poschodová klietka s 4 oddielmi, zásobník na vajcia, 104,5 x 58,5 x 40 cm. Pokiaľ sa Váš chov rozrast a existujúca klietka už prepeličkám nestačí, máte pred sebou skvelé riešenie. Prídavné poschodie môžete ho stohovať na klietku pre prepelice GAUN dvojposchodová až do výšky 4 poschodí. Táto 1 poschodová klietka je vybavená kŕmidlom a napájačkami s prívodom vody bez zásobníka. Samozrejmosťou sú aj znáškové zásobníky pre ľahký odber prepeličích vajíčok a výsuvný trusník umiestnený pod klietkou. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

 • 0 out of 5

  Liaheň na vajcia CIMUKA HB350H

  1109,99 

  Liaheň na hydinu, ručné otáčanie vajec, na 490 slepačích vajec, teplomer a vlkomer, automatická regulácia teploty a vlhkosti, alarm. Táto liaheň hydiny Vás oslní svojou kapacitou. V univerzálnych košíkoch môžete liahnuť akýkoľvek druh hydiny. Kvalitne spracovaná liaheň z dvojitého hliníkové plášťa so silnou tepelnou izoláciou je riadená moderným digitálnym panelom, vďaka ktorému pobeží celý proces liahnutie presne podľa plánu. Tých najlepších výsledkov dosiahnete vďaka automatickej regulácii teploty (36,6-38,3°C) a vlhkosti (40-80%) s vysokou presnosťou, unikátnou funkciou automatického chladenia vajec a všetko stráži zvukový alarm. Vašou úlohou bude iba pravidelné otáčanie vajec.  Praktická predné aj zadné dvierka a vnitří osvetlenie oceníte pri údržbe a čistení, aby Vám liaheň mohla slúžiť dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Nášľapné krmidĺo pre sliepky, pozinkované GAUN 11220 – 10 kg

  61,99 

  Nášľapné kŕmidlo pre sliepky-hydinu, 10 kg krmiva, do 25 sliepok, automatické, odolné, ľahko umývateľný pozinkovaný povrch. Ak hľadáte kvalitné automatické jednostranné nášľapné kŕmidlo, potom nemôžete vybrať lepšie. Hydina bude mať po celý deň dostatočný prístup k čistému a čerstvému krmivu a Vašou úlohou pritom bude iba nasypanie krmiva do zásobníka. Veko zásobníka má madlo pre ľahšie otvorenie tohto samokrmítka. Keď si sliepka stúpne na nášľapnú plošinu, mechanizmus otvorí veko a sprístupní jej kŕmenie. Po zoskočení z plochy sa kŕmidlo opäť uzavrie. Nášľapné kŕmidlo pre sliepky je vyrobené zo silného pozinkovaného plechu, a preto bude jeho čistenie a údržba naozaj jednoduchá. Rozmery: 300 x 290 x 415 mm.

 • 0 out of 5

  Nášľapné kŕmidlo pre sliepky, pozinkované GAUN 11225 – 20 kg

  75,99 

  Nášľapné kŕmidlo pre sliepky-hydinu, 20 kg krmiva, do 50 sliepok, automatické, odolné, ľahko umývateľný pozinkovaný povrch. Ak hľadáte kvalitné automatické jednostranné nášľapné kŕmidlo, potom nemôžete vybrať lepšie. Hydina bude mať po celý deň dostatočný prístup k čistému a čerstvému krmivu a Vašou úlohou pritom bude iba nasypanie krmiva do zásobníka. Veko zásobníka má madlo pre ľahšie otvorenie tohto samokrmítka. Keď si sliepka stúpne na nášľapnú plošinu, mechanizmus otvorí veko a sprístupní jej kŕmenie. Po zoskočení z plochy sa kŕmidlo opäť uzavrie. Nášľapné kŕmidlo pre sliepky je vyrobené zo silného pozinkovaného plechu, a preto bude jeho čistenie a údržba naozaj jednoduchá. Rozmery: 470 x 290 x 440 mm.

 • 0 out of 5

  Odchovňa hydiny GAUN 10710 kruhová s infralampou

  207,99 

  Odchovňa hydiny, až 30 kurčiat, kruhová, hliníková lampa s infračervenou žiarovkou, 2 l napájačka, 2 kg kŕmidlo, rozmery Ø 71 x 79 cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, husí, kačíc či bažantov. Kuriatká sa v nej budú krásne vyvíjať, pretože táto kruhová odchovňa s vnútornými rozmermi Ø 69 x 26 cm, poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Odchovňa je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, ktorá presvieti a príjemne vyhreje celý vnútorný priestor kvočky. Nechýba v nej ani kŕmídlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Umelá kvočna je vyrobená z vysoko kvalitného pozinkovaného kovu, a preto Vám pomôže odchovávať mláďatá po mnoho rokov.

 • 0 out of 5

  Odchovňa hydiny GAUN 10740 hranatá s infralampou

  197,99 

  Odchovňa hydiny, až 35 kurčiat, kruhová, hliníková lampa s infračervenou žiarovkou, 2 l napájačka, 2 kg kŕmidlo, 102,7×47,7×96,5 cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, husí, kačíc či bažantov. Kuriatká sa v nej budú krásne vyvíjať, pretože táto odchovňa, poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Odchovňa je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, ktorá presvieti a príjemne vyhreje celý vnútorný priestor kvočky. Vďaka svojmu materiálu je teplo rovnomerne distribuované po celej odchovni. Nechýba v nej ani kŕmidlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Čistenie odchovne veľmi uľahčí výsuvný trusník umiestnený pod klietkou. Umelá kvočna je vyrobená z vysoko kvalitného pozinkovaného kovu, a preto Vám pomôže odchovávať mláďatá po mnoho rokov.

 • 0 out of 5

  Plastový podkladok pre sliepky GAUN 14270 umelé vajcia 1ks

  1,29 

  Podkladok pre sliepky, umelé vajcia, na vloženie do znáškového hniezda, plastové, biele, 1 ks. Pokiaľ Vaše sliepky nechcú znášať do znáškového hniezda alebo kukane, máme pre Vás perfektné riešenie. Podkladok sa používa pokiaľ začínate s chovom alebo ste vymenili znáškové hniezda za nové, a je potrebné naučiť sliepky, kam majú znášať vajcia. Falošné vajcia sa vkladajú priamo do kukania alebo do znáškových hniezd. Falošné vajcia povzbudia sliepku na znesenie vajíčka presne na miesto, kam potrebujete.

 • 0 out of 5

  Plne automatická liaheň na vajcia CIMUKA HB350C AUTOMATIC

  1189,99 

  Liaheň na hydinu, automatické otáčanie, na 280 slepačích vajec, teplomer a vlkomer, automatická regulácia teploty a vlhkosti, alarm. Jedná sa o profesionálnu plne automatickú liaheň na vajcia, v ktorej budete môcť líhnot bez prestania. Do tejto inteligentnej kombinovanej liahne môžete v jednej chvíli umiestniť až 350ks slepačích vajec (280 liaheň + 70 doliaheň). Starostlivo spracovaná liaheň z dvojitého hliníkové plášte s kvalitnou tepelnou izoláciou je riadená moderným digitálny panelom, ktorý dokonale riadi celý proces liahnutia. Výborné výsledky zaistí automatická regulácia teploty (36,6-38,3°C) a vlhkosti (40-80%) s vysokou presnosťou, automatické otáčanie vajec v 1 hod intervale, unikátna funkcia automatického chladenia vajec a všetko stráži zvukový alarm. Vnútorné osvetlenie a predné aj zadné dvierka sú skvelé pri údržbe a čistení, aby Vám liaheň mohla robiť radosť po mnoho rokov.

 • 0 out of 5

  Plne automatická liaheň na vajcia CIMUKA HB350S AUTOMATIC

  1269,99 

  Liaheň na hydinu, automatické otáčanie, na 350 slepačích vajec, teplomer a vlkomer, automatická regulácia teploty a vlhkosti, alarm. Táto plne automatická liaheň na vajcia je veľmi obľúbená aj u náročných chovateľov. Moderné liaheň s univerzálnymi roštami pre všetky druhy vajec funguje perfektne aj ako doliaheň. Špičková liaheň z dvojitého hliníkové plášte s kvalitnou tepelnou izoláciou je riadená moderným digitálny panelom, ktorý celý proces liahnutia zabezpečuje s výbornými výsledkami. Fantastické výsledky zaistí automatická regulácia teploty (36,6-38,3°C) a vlhkosti (40-80%) s vysokou presnosťou, automatické otáčanie vajec v 1 hod intervale, unikátna funkcia automatického chladenia vajec a všetko bude kontrolovať zvukový alarm. Praktická predné aj zadné dvierka a vnitří osvetlenie využijete nielen pri údržbe a čistení, aby Vám liaheň slúžila dlhé roky.