Program pre poľovníkov

text

Vitajte v programe krmivo-záhorie pre poľovníkov 

Ako zodpovedný lovec dbáte predovšetkým o pohodu Vášho revíra – a krmivo-záhorie Vás v tom chce podporovať! Ako?  Môžete sa stať členom nášho programu krmivo-záhorie pre poľovníkov. V rámci tohto členstva Vám poskytneme zľavu vo výške 10% na kategóriu '' Poľovnícke potreby'' .

Ako sa stať členom?

Prosíme, odošlite nasledujúce informácie prostredníctvom nášho registračného formulára:

Meno a priezvisko
Číslo poľovného lístku
Názov OPK
Dátum narodenia
Platnosť do

Po prihlásení:

  • Po overení Vašich podkladov Vás v priebehu niekoľkých dní zaradíme ako člena do programu krmivo-záhorie pre poľovníkov.
  • Pri Vašom ďalšom nákupe na krmivo-zahorie.sk sa pri pokladni identifikujte e-mailovou adresou, ktorú ste nám udali, a zvoleným heslom. Vaše osobné údaje sa potom pri Vašich ďalších objednávkach automaticky objavia a nebudete ich musieť znovu zadávať.
  • Zľava je z technických dôvodov viazaná na kombináciu Vašej e-mailovej adresy s Vami vybraným heslom. Dodatočné poskytnutie tejto zľavy je bohužiaľ nemožné.
  • Zľava vo výške 10% bude odrátaná z Vašej faktúry.
  • Vybraný tovar bude v priebehu 2-5 pracovných dní doručený na Vami uvedenú adresu.
  • Prosím, nezabudnite, že pri nákupe v rámci tohto programu pre poľovníkov nie je možné použiť žiadne ďalšie zľavové kupóny. Na jednu objednávku môže byť použitý iba jeden kupón či špeciálna zľava pre zákazníkov.

Máte ďalšie otázky?

Pošlite nám e-mail prostredníctvom nášho kontaktného formulára

Registračný formulár