Kone

Značka

Zobrazených 1–12 z 84 výsledkov

 • 0 out of 5

  Melasa – 5 kg

  6,37 

  Vynikajúce krmivo na podporu zdravia koní. Najväčšou výhodou je jeho chutnosť, ktorá pomáha zlepšiť príjem krmiva.

 • 0 out of 5

  BOCUS Cukrovarské Rezky sušené 25 Kg

  16,79 

  Sú vynikajúcim doplnkom pre kone v rekonvalescencii, staršie kone a kone s nízkou pracovnou záťažou. Ide o sušenú granulovanú repnú vlákninu, ktorá je okrem iného prospešná vďaka vysokému obsahu ľahko stráviteľného pektínu.

 • 0 out of 5

  Repelentný obojok pre kone 106 cm

  12,60 

  Repelentný obojok pre kone, vhodný pre všetky plemená. Poskytuje ochranu proti nepríjemnému hmyzu.

 • 0 out of 5

  Humac Natur AFM Liquid pre kone 250 ml

  44,70 

  HUMAC® Natur AFM Liquid Kone je suspenzia hnedočierneho vzhľadu bez chuti a pachu s vysokým obsahom humínových kyselín 15% v suspenzii. Prípravok je 100% prírodná látka doplňujúca zvierací organizmus o vzácne minerálne látky a stopové prvky (vyše 90 druhov) v chelátovej forme, ktoré sú ľahko využiteľné organizmom zvierat.

 • 0 out of 5

  Humac Natur pre kone plv. 3 kg

  48,77 

  Exkluzívna rada výrobkov HUMAC Natur pre kone a žriebätá s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín min. 62% bola vytvorená pre špeciálne chovy šľachtených, športových plemien, ale i veľmi citlivých jedincov, ktorí potrebujú extra jemnú kvalitu.

 • 0 out of 5

  MIKROS Horse VDK pre kone 25 Kg

  58,15 

  Doplnkové vitamínovo-minerálne krmivo. Svojím obsahom minerálov a vitamínov doplňuje celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke.

 • 0 out of 5

  MIKROS Horse VDK pre kone 3 Kg

  7,72 

  Doplnkové vitamínovo-minerálne krmivo. Svojím obsahom minerálov a vitamínov doplňuje celkovú dennú potrebu týchto látok v kŕmnej dávke

 • 0 out of 5

  Prúžky na meranie glukózy WellionVet Gluco Calea 50 ks

  68,00 

  Praktické testovacie prúžky WellionVet GLUCO CALEA a kódovacie čipy WellionVet GLUCO CALEA sa používajú s glukometrom WellionVet GLUCO CALEA na meranie hladiny glukózy v krvi. Glukometer WellionVet GLUCO CALEA pre psov, mačky a kone je navrhnutý špeciálne pre domáce meranie, ako aj pre použitie profesionálmi v oblasti zdravotníctva.

 • 0 out of 5

  VITAR Veterinae Artivit MSM 600+120 G

  20,90 

  Prípravok ArtiVit Pegas MSM obsahuje kryštalickú čistú látku methylsulfonylmethan čiže MSM, ktorá obsahuje organicky viazanú síru. Tá pozitívne pôsobí na spevnenie šliach a väzov i na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ďalej potláča bolesť a zápaly. Má veľmi silné antioxidačné vlastnosti. Sírne zlúčeniny majú vplyv aj na tvorbu kolagénu a glukozamínov.v

 • 0 out of 5

  VITAR Veterinae Artivit PEGAS FORTE 7 prášok 700 g

  35,30 

  Prípravok ArtiVit Pegas MSM obsahuje kryštalickú čistú látku methylsulfonylmethan čiže MSM, ktorá obsahuje organicky viazanú síru. Tá pozitívne pôsobí na spevnenie šliach a väzov i na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ďalej potláča bolesť a zápaly. Má veľmi silné antioxidačné vlastnosti. Sírne zlúčeniny majú vplyv aj na tvorbu kolagénu a glukozamínov.

 • 0 out of 5

  MIKROS mletý vápenec 5 kg

  4,39 

  Používa sa na výrobu kŕmnych zmesí ako zdroj vápnika. Pôsobí na lepšie stavbu tela, kostí, zubov a vaječné škrupiny. Vyrobený z prírodných surovín, možno použiť na doplnenie kŕmnej dávky u hospodárskych zvierat.

 • 0 out of 5

  Soľ /liz/ pre kone 3 Kg

  6,10 

  Reguluje krvný tlak a acidobázickú rovnováhu – podporuje svalovú a nervovú excitabilitu – pre zdravie a výkon.