Misky

Značka

Zobrazených 1–12 z 35 výsledkov

 • 0 out of 5

  Výhrevná gumová podložka k napájačke alebo miske na vodu KERBL 24×24 cm

  45,99 

  Výhrevná podložka proti zamŕzaniu pitnej vody, vysoká odolnosť proti vlhkosti, protišmykový povrch, spotreba 18W/h, rozmery: 24x24x0,7 cm. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zaistiť, aby Vám v zimnom období neustále nezamŕzala voda v napájačkách zvierat, potom pre Vás máme bezva typ. Elektrická vykurovacia podložka proti zamŕzaniu pitnej vody je určená pod napájačku, alebo napájaciu misku hydiny, psov alebo iných domácich zvierat. Podložka je vysoko odolná proti vlhkosti (krytie IP x7 = chránené proti ponoreniu do vody, ponorenie na 30 min do hĺbky 1m.). Termodoska nie je výborná iba v tom, že zabráni zamŕzaniu pitnej vody. Zabezpečenie prístupu k predhriatej vode pre zvieratá v chladných mesiacoch sa totiž podieľa na dobrom zdravotnom stave a kondícii zvierat a má najmä má významný vplyv pre správny vývoj mláďat.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 – vykurovacia doska 40X60cm

  109,99 

  Vyhrievaná podložka pre psov, PVC, 40×60 cm, ľahká údržba, 20 W / 12 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m. Ak hľadáte kúrenie do psej búdy alebo hrejivú podložku na studenú podlahu, potom pre Vás máme skvelý tip. Vyhrievaná podložka bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovacia doska má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tejto vyhrievanej podložke vyrobenej z PVC je, že sa dá veľmi ľahko čistiť a umývať.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3123023 – vykurovacia doska 58X81cm

  159,99 

  Vyhrievaná podložka pre psov, PVC, 58×81 cm, ľahká údržba, 50 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m. Ak hľadáte kúrenie do psej búdy alebo hrejivú podložku na studenú podlahu, potom pre Vás máme . Vyhrievaná podložka bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovacia doska má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tejto vyhrievanej podložke vyrobenej z PVC je, že sa dá veľmi ľahko čistiť a umývať.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 – vykurovací koberec 40x60cm

  70,99 

  Vyhrievaná podložka pre psov, koberec, 40×60 cm, prateľný, 20 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m, IP X7. Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde. Vyhrievaný koberec bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovací koberec má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že vykurovacie teleso je úplne vyberateľné a koberec teda môžete ľahko ručne vyprať. Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená protišmykovou úpravou.

 • 0 out of 5

  Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523001 – vykurovací koberec 58x81cm

  144,99 

  Vyhrievaná podložka pre psov, koberec, 50×81 cm, prateľný, 50 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m, IP X7. Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde. Vyhrievaný koberec bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovací koberec má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že vykurovacie teleso je úplne vyberateľné a koberec teda môžete ľahko ručne vyprať. Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená protišmykovou úpravou.

 • 0 out of 5

  Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

  72,99 

  Vyhrievaná miska na vodu a krmivo, nerezová, objem 1,8 l, proti zamŕzaniu vody, 15 W/12V, obmedzovač teploty STB 50, kábel 1,5m, IP 65. Ak Vášmu maznáčikovi vonku neustále zamŕza pitná voda, potom pre Vás máme skvelé riešenie. Vyhrievaná miska chráni vodu pred zamŕzaním a tiež zaisťuje príjemnú teplotu kŕmenia. Miska má veľmi nízky príkon a malú spotrebu. Miska na vody a krmivo je vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50 a ochranou proti vode triedy IP 65. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia miska pre psov úplne bezpečná. Misku môžete využiť ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Perfektné je, že v letnom období môžete napájací kábel odpojiť a používať ju ako bežnú misku. Miska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele.

 • 0 out of 5

  FARMINA DOPL Kontajner ku krmivu plastový 33 L

  10,80 

  Plastový kontejner na krmivo pre psy.

 • 0 out of 5

  DUVO+ Miska Nuvola dvojitá plastová béžová 2x 500 ML

  8,70 

  Praktická plastová dvojmiska, na podanie jedla spolu s vodou

 • 0 out of 5

  DUVO+ Miska Inox nerezová protisklzová 710ML 23CM

  2,83 

  Nerezová miska pre psov je v spodnej časti opatrená gumou aby nekĺzala po podlahe. Miska sa ľahko udržuje, dlho vydrží a je odolná.

 • 0 out of 5

  DUVO+ Miska melamínová, lesklá, čierna/biela M – 1100ML 16,5CM

  9,00 

  Nerezová miska pre psov je v spodnej časti opatrená gumou aby nekĺzala po podlahe. Miska sa ľahko udržuje, dlho vydrží a je odolná. Protišmykové nožičky udržujú misku pevne na svojom mieste. Miska sa ľahko čistí a je umývateľná v umývačke riadu.

 • 0 out of 5

  DUVO+ Stojan s dvomi miskami nerez 950ML 16CM

  5,40 

  Miska Duvo + na jedlo alebo pitie je ideálnou miskou na kŕmenie pre každého majiteľa psa. Misky majú farebnú vrstvu, vďaka ktorej ich zladíte do každého interiéru. Dno podávača je vybavené protišmykovým poťahom. Táto sada z nehrdzavejúcej ocele sa dá umývať.

 • 0 out of 5

  Miska DUVO+ Inox nerezová pre šteňatá 740ML 20CM

  1,77 

  Miska Duvo + inox pre šteniatka je vyrobená z inoxu, a preto je odolná voči hrdzi. Miska sa dá použiť na jedlo alebo vodu. Spodná hrana poskytuje šteňaťu extra pohodlie pri jedle. Materiál je odolný proti teplu a chladu, a preto je dokonale vhodný na použitie vonku. Miska má pevný základ a je bezpečná do umývačiek riadu.