Potreby pre králiky

Značka

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

 • 0 out of 5

  Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE – dvojposchodová

  360,99 

  Dvojposchodová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, interiérové použitie, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 113 x 60 x 92 cm. Ak hľadáte dostatočne priestrannú klietku pre svojich miláčikov, ktorá sa bude perfektne vynímať v každom interiéri, máte pred sebou jasného favorita. Drevená klietka poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vaši maznáčikovia sa môžu medzi jednotlivými poschodiami voľne pohybovať, alebo môžete priechod uzavrieť. Klietka veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Pre lepšiu manipuláciu je klietka umiestnená na štyroch nohách s brzdou.

 • 0 out of 5

  Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE – jednoposchodová

  218,99 

  Drevená klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, interiérové použitie, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 113 x 60 x 92 cm. Jedná sa o štýlovú drevenú klietku pre králiky, ktorá sa skvele hodí do každého interiéru. Drevená klietka poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vaši maznáčikovia budú môcť odpočívať v drevenom domčeku alebo na odpočívadle. Klietka pritom veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému trusníku. Pre lepšiu manipuláciu a obsluhu je klietka umiestnená na štyroch vysokých nohách s brzdou.

 • 0 out of 5

  Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT

  317,99 

  Dvojposchodová králikáreň, pre 2 králiky, zakrpatené králiky alebo morčatá, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 118 x 61 x 130 cm. Pokiaľ hľadáte praktickú dvojposchodovú králikáreň, máme pre Vás skvelý tip. Drevená dvojposchodová králikáreň poskytne králikom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Obe poschodia králikárne sú voľne priechodné, priechod je však možné uzavrieť. Do králikárne budete mať jednoduchý prístup cez štvory samostatné dvierka. Králikáreň je navyše vybavená aj bočnými dvierkami, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia).

 • 0 out of 5

  Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT PRO

  329,99 

  Dvojposchodová králikáreň pre 2 králiky, zakrpatené králiky alebo morčatá, plastová strecha, vyberateľné trusníky, 118x61x130 cm. Jedná sa o veľmi kvalitnú dvojposchodovú králikáreň, ktorá Vašim maznáčikom poskytne bezpečné zázemie. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Obe poschodia králikárne sú voľne priechodné, priechod je však možné uzavrieť. Do králikárne budete mať jednoduchý prístup cez štvory samostatné dvierka, ktoré sú pre zvýšenie bezpečnosti opatrené druhým zámkom. Králikáreň je navyše vybavená aj bočnými dvierkami, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia).

 • 0 out of 5

  Králikáreň KERBL FRED – koterec pre králiky, morčatá a malé hlodavce

  98,99 

  Králikáreň pre 1 králika, morčatá alebo malé hlodavce, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 100 x 45 x 62 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému pozinkovanému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dvoje dvierka a výklopnú strechu.

 • 0 out of 5

  Králikáreň KERBL HUTCH XXL VARIO

  344,99 

  Králikáreň pre králiky a iné hlodavce, stojan na seno, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, priestor na uschovanie kŕmenia,155x76x80cm. Ak hľadáte naozaj luxusnú jednoposchodovú králikáreň pre svojich králikov, potom nemôžete vybrať lepšie. Táto králikáreň má integrovaný uzatvárateľný stojan na seno, takže nemusíte pri každom doplnení sena králikáreň otvárať. V králikárni je tiež zabudovaný koterec, ktorý zaistí nerušený odpočinok pre vaše zvieratá a nad ním zároveň priestor na uschovanie kŕmenia a doplnkov. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dve predné a jedny bočné dvierka.

 • 0 out of 5

  Výbeh pre hydinu, králiky a šteňatá osemstenný KERBL 57×78 cm

  50,99 

  Výbeh pre hydinu, králiky a šteňatá, osem stien s rozmermi 57 x 78 cm, priemer výbehu 143 cm, ľahká montáž, odolný proti poškriabaniu. Chcete svojich malých miláčikov nechať na tráve na čerstvom vzduchu, ale bojíte sa, že sa zabehnú? Ohrádka s vyvýšenými dvierkami je na tieto účely ideálna. Zvieratá budú mať na záhrade dostatok priestoru a zároveň nemôžu utiecť. Ohrádku môžete na záhrade jednoducho postaviť, presúvať a prípadne zase rozložiť. Výbeh vyrobený z lakovaného kovu Vám vydrží dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Výbeh pre králiky a iné hlodavce osemstenný KERBL 57×56 cm

  44,99 

  Výbeh pre králiky a ďalšie hlodavce, osem stien s rozmermi 57 x 56 cm, priemer výbehu 143 cm, jednoduchá montáž, pozinkovaný kov. Pokiaľ hľadáte ohrádku pre svojho králika, v ktorej si bude môcť užívať voľnosť na záhrade, potom nemôžete vybrať lepšie. Králik bude mať v záhrade dostatok priestoru a zároveň nemôže utiecť. Ohrádku môžete na záhrade jednoducho postaviť, presúvať a prípadne zase rozložiť. Výbeh je vybavený ochrannou plachtou, ktorá králika bude chrániť pred priamym slnkom. Výbeh vyrobený z pozinkovaného kovu Vám vydrží dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm

  286,99 

  Výbeh pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce, rozmery 220x115x75cm, domček, odpočinková plošina, odklopná strecha. Ak hľadáte prepychové bývanie pre svojho králika, potom nemôžete vybrať lepšie. Výbeh poskytne králikom úplné pohodlie a bezpečie, ale zároveň aj voľnosť v prírode. Králik môže tráviť dni vonku na zelenej tráve a vy sa pritom nemusíte báť, že sa zabehne alebo mu niekto ublíži. Výbeh vyrobený z kvalitných odolných materiálov vám pri správnej starostlivosti vydrží dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Výbeh pre králiky, hlodavce a hydinu KERBL 220x103x103 cm

  144,99 

  Výbeh pre sliepky, králiky alebo morčatá, rozmery 220x103x103 cm, rozstup drôtov 3,6 cm, jednoduchá montáž, pozinkovaný kov. Ak hľadáte priestranný výbeh pre sliepky alebo králiky máme pre Vás bezva voľbu.  Klietkový výbeh môžete na záhrade jednoducho zostaviť. Výbeh je vybavený ochrannou plachtou, ktorá králika a hydinu bude chrániť pred priamym slnkom. Výbeh vyrobený z pozinkovaného kovu Vám vydrží dlhé roky.

 • 0 out of 5

  Výbeh pre králiky, hlodavce a hydinu KERBL 230 x 115 x 70 cm

  154,99 

  Výbeh pre králiky, morčatá a hydinu, rozmery 230 x 115 x 70 cm, zábrana proti podhrabaniu, jednoduchá montáž, pozinkovaný kov. Jedná sa o veľký výbeh, v ktorom môžete svojich miláčikov nechať vonku bezstarostne behať. Vonkajší výbeh je na spodných hranách vybavený zábranou proti podhrabaniu. Vrchné krytie zabraňuje zvieratám utiecť a tiež tvorí spoľahlivú ochranu pre zvieratá vo vnútri výbehu pred napadnutím psami, mačkami, kunami, ale aj dravcami. Klietkový výbeh môžete na záhrade jednoducho zostaviť. Výbeh je vybavený ochrannou plachtou, ktorá králika a hydinu bude chrániť pred priamym slnkom. Výbeh vyrobený z pozinkovaného kovu vám vydrží po dlhé roky.