Búdy

Značka

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • 0 out of 5

  Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

  137,99 

  Búda pre mačku, EKO plast, výborné izolačné schopnosti, bočné okienko, odklápacia strecha, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 45 x 43 cm. Pokiaľ hľadáte vonkajší domček pre mačku na leto i zimu, potom pre Vás máme bezva tip. Búda pre mačku vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu ponúka dobré izolačné vlastnosti a navyše je odolná voči UV žiareniu. Tento praktický domček pre mačky preto bude môcť celoročne zdobiť Vašu záhradu alebo balkón. Eko plast sa navyše vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví, neprepúšťa vodu a jednoducho sa čistí. Mačacie domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka bočnému okienku. Nemusí sa báť ani vetra, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

 • 0 out of 5

  Drevená búda pre mačky KERBL RUSTICA 57 x 45 x 43 cm

  57,99 

  Búda pre mačku, drevená, okno z plexiskla, výškovo nastaviteľné plastové nôžky, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 45 x 43 cm. Jedná sa o perfektný domček pre mačku, ktorý sa bude krásne vynímať na každej záhrade alebo na balkóne. Táto búda pre mačku má výborný pomer ceny a kvality. Drevený mačací domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka okienku z plexiskla. Nemusí sa báť ani vetra a chladu, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

 • 0 out of 5

  Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

  105,99 

  Dvojposchodová búda pre mačku, drevená, okná z plexiskla, výškovo nastaviteľné nôžky, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 55 x 80 cm. Pokiaľ hľadáte búdu pre dve mačičky, ktorá sa bude krásne vynímať na každej záhrade alebo na balkóne, máme pre vás skvelý tip. Táto búda pre mačky s dvoma nepriechodnými poschodiami poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka okienkom z plexiskla. Nemusí sa báť ani vetra a chladu, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami. Pre ľahký prístup do vrchného poschodia je domček vybavený praktickým schodíkom.

 • 0 out of 5

  Zateplená búda pre mačky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

  137,99 

  Búda pre mačku, drevená, tepelne izolovaná, hrúbka steny 3 cm, terasa so schodíkmi, záves z lamiel, rozmery: 88 x 57 x 77 cm. Ak hľadáte štýlovú celoročnú búdu pre mačku, ktorá urobí dojem na každej záhrade, potom nemôžete vybrať lepšie. Domček pre mačku s dvojitými stenami výborne tepelne izoluje a tým v zime chráni mačičku pred mrazmi a v lete pred horúčavou. Nad búdou je umiestnená praktická terasa, na ktorú má mačka prístup cez drevené schodíky. Drevený mačací domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Vchod do domčeka je navyše opatrený priehľadným lamelovým závesom, ktorý chráni pred vetrom.