Hospodárske zvieratá

Značka

Zobrazených 1–12 z 421 výsledkov

 • 0 out of 5

  Automatické otváranie a zatváranie kurína KERBL BASIC

  104,99 

  Automatické otváranie a zatváranie kurína, nastavenie pomocou svetelného senzora, hmotnosť dverí do 2,5 kg, napájanie batériou. Je to skvelý pomocník pre každého chovateľa. Jednotka na automatické otváranie a zatváranie kurína má svetelný senzor. Nastavenie je veľmi jednoduché, pomocou prepínača svetelného senzora nastavíte rannú a večernú prevádzku. Toto zariadenie je určené na zdvíhanie dverí do hmotnosti 2,5 kg (dvere nie sú súčasťou dodávky). Automatické otváranie kurína je napájané batériami 4xAA.

 • 0 out of 5

  Hotel pre hmyz drevený KERBL 27x9x49 cm

  28,99 

  Umele vytvoreny hmyzí domček s rozmermi 27 x 9 x 49 cm, s prírodnou výplňou (hobliny, navŕtané polená). Domčeky pre hmyz sú veľmi obľúbené u domácich majstrov, záhradkárov a najmä u detí, ktoré sa potešia novým návštevníkom. Hmyzí hotel je ideálnym miestom, kde sa hmyz môže v pokoji rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho motýle, mravce, včely, osy a rôzne druhy chrobákov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy a kríky, vďaka čomu je vaša záhrada krásna a prosperujúca. Hotel pre hmyz je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý dobre zapadne do každého exteriéru. Hmyzí domček bude nielen veľmi dekoratívny, ale umožní vám aj pozorovať správanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí. 

 • 0 out of 5

  Hotel pre hmyz drevený KERBL 29x8x28 cm

  18,99 

  Umelo vytvorený domček pre hmyz s rozmermi 29 x 8 x 28 cm, s prírodnou výplňou (hobliny, navŕtané polená, šišky). Hmyzie domčeky sú veľmi obľúbené u domácich majstrov, záhradkárov a najmä u detí, ktoré sa potešia novým návštevníkom. Hotel pe hmyz je ideálnym miestom, kde sa hmyz môže v pokoji rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho motýle, berušky, mravce, včely, osy a rôzne druhy chrobákov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy a kríky, vďaka čomu vaša záhrada kvitne a prosperuje. Hotel pre hmyz je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý dobre zapadne do každého exteriéru. Hmyzí domček bude nielen veľmi dekoratívny, ale umožní vám aj pozorovať správanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí. 

 • 0 out of 5

  Žľabové krmítko pre sliepky pozinkované CF 033.10 – 13x50cm – balenie 12ks

  113,88 

  Žľabové krmítko pre sliepky-hydinu, 13×50 cm, 10 širokých otvorov, stabilný konštukcia, odolný, ľahko umývateľný pozinkovaný povrch. Jedná sa o veľmi užitočného pomocníka každého chovateľa hydiny či vtáctva. Toto praktické krmítko pre sliepky sa totiž perfektne hodí aj pre výkrm holubov či iného vtáctva. Kŕmnu zmes do neho ľahko nasypete po vyklopení vrchnej mriežky, ktorá slúži proti rozhrabování a plytvanie krmiva. Podlahové krmítko má pevnú a stabilnú konštrukciu, aby nemohlo dôjsť k jeho prevrhnutiu. Čistenie kŕmidla bude otázkou chvíľky, pretože je vyrobené z veľmi odolného pozinkovaného plechu a bude Vám robiť radosť dlhé roky. Rozmery: 150x130x500 mm, kŕmiacej hrana V 105mm.

 • 0 out of 5

  Automatická napájačka pre sliepky, plastová GAUN 11000 – Ø360 mm

  29,99 

  Automatická napájačka pre hydinu, pripojenie k vodovodnému poriadku, možnosť zavesenia, pohodlné napájanie, ľahko umývateľný plast. Ak chcete sliepkam a inej hydine zabezpečiť neustály prístup k čerstvej a čistej vode, máme pre vás skvelý tip. Túto automatickú napájačku pripojíte priamo k vodovodnému poriadku a potom sa nemusíte o nič starať. Napájačka si bude vodu do pítka automaticky dopĺňať na ideálnu hladinu. Pokiaľ napájačku navyše zavesíte, zamedzíte plytvaniu a znečisťovaniu vody hydinou. Napájačka vyrobená z kvalitného plastu, sa veľmi ľahko udržuje a budete ju mať behom chvíľky vyčistenú. Rozmer napájačky: Ø 360 mm, V 416 mm.

 • 0 out of 5

  Búdka hniezdna pre malé vtáctvo KERBL 21 x 13 x 13 cm

  6,99 

  Hniezdiaca drevená búdka pre malé vtáctvo 21x13x13 cm, s vletovým otvorom o ø 4cm, odklápacou strieškou a pristávacím bidielkom. Vtáčia búdka zaručí bezpečné prostredie na hniezdenie menšieho vonkajšieho vtáctva či na odchov anduliek. Veľmi jednoduchá a rýchla montáž. Zabudnite na náradie, búdku poskladáte ako skladačku behom pár minút.

 • 0 out of 5

  Búdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

  12,99 

  Hniezdiaca búdka pre sýkorky z prírodného dreva 36x12x14 cm, s vletovým otvorom o ø3cm, odklápacou strieškou a pristávacím bidielkom. Ak zháňate skvelý kreatívny darček pre domácich majstrov, s vtáčou búdkou pre sýkorky neurobíte chybu. Poteší malých i veľkých nadšencov domáceho majstrovania. Vtáčia búdka zaručí bezpečné prostredie na hniezdenie sýkoriek a ešte si zje užijete kopec zábavy. Súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

 • 0 out of 5

  Elektrický lapač hmyzu KERBL ECOKILL INOX 2030 2×15 W

  102,99 

  Účinný hubič múch a lietajúceho hmyzu, vybavený UV lampami v kvalitnom nerezovom puzdre, výkon 2×15 W, pokrytie do 150 m2. Zbavte sa nechceného hmyzu raz a navždy! Vďaka unikátnym UV lampám, ktoré pre hmyz predstavujú vysokú atraktivitu a rozšírenému rastru pre optimálne chytacie vlastnosti, nemajú títo nevítaní spoločníci už žiadnu šancu. Lapač hmyzu má praktický úzky dizajn s matným povrchom, ktorý je veľmi odolný proti korózii a škrabancom. Vďaka nemu si svoj atraktívny povrch zachová dlhé roky. Lapač je vybavený ochrannou mriežkou, sběrnou miskou a je dodávaný spoločne s reťazom umožňujúcou zavesenie. Všetky modely EcoKill Inox sú testované TÜV-GS a je možné k nim dokúpiť náhradnú trubicu.

 • 0 out of 5

  Elektrický lapač hmyzu KERBL ECOKILL INOX 2040 2×18 W

  124,99 

  Účinný hubič múch a lietajúceho hmyzu, vybavený UV lampami v kvalitnom nerezovom puzdre výkon 2×18 W, pokrytie do 200 m2. Zbavte sa nechceného hmyzu raz a navždy! Vďaka unikátnym UV lampám, ktoré pre hmyz predstavujú vysokú atraktivitu a rozšírenému rastru pre optimálne chytacie vlastnosti, nemajú títo nevítaní spoločníci už žiadnu šancu. Lapač hmyzu má praktický úzky dizajn s matným povrchom, ktorý je veľmi odolný proti korózii a škrabancom. Vďaka nemu si svoj atraktívny povrch zachová dlhé roky. Lapač je vybavený ochrannou mriežkou, sbernou miskou a je dodávaný spoločne s reťazom umožňujúcou zavesenie. Všetky modely EcoKill Inox sú testované TÜV-GS a je možné k nim dokúpiť náhradnú trubicu.

 • 0 out of 5

  Infralampa KERBL 250W s hliníkovým tienidlom 35cm a káblom 5m

  28,99 

  Výhrevná infralampa s klobúkom o ø 35 cm pre kurčatá, prasiatka a iné mláďatá, maximálny príkon žiarovky 250W, dĺžka kábla 5m. Ak hľadáte infralampu pre bezproblémový odchov hydiny či prasiatok, potom nemôžete vybrať lepšie. Infralampa sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou a veľkou hrejivosťou. Vďaka širokému klobúku s priemerom 35 cm, dokáže zabezpečiť teplo na väčšom priestore. Do infralampy môžete umiestniť infražiarovku s príkonom až 250W (infražiarovka nie je súčasťou balenia).

 • 0 out of 5

  Infralampa KERBL ARTAS 175W s hliníkovým tienidlom 21cm a káblom 2,5 m

  15,99 

  Výhrevná infralampa s klobúkom o ø 21 cm pre kurčatá, prasiatka a iné mláďatá, maximálny príkon žiarovky 175W, dĺžka kábla 2,5m. Ak hľadáte infralampu pre bezproblémový odchov hydiny či prasiatok, potom nemôžete vybrať lepšie. Infralampa sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou a veľkou hrejivosťou. Do infralampy môžete umiestniť infražiarovku s príkonom až 175W (infražiarovka nie je súčasťou balenia).