Krmivo pre kone

Značka

Zobrazených 1–12 z 48 výsledkov

 • 0 out of 5

  Melasa – 5 kg

  6,37 

  Vynikajúce krmivo na podporu zdravia koní. Najväčšou výhodou je jeho chutnosť, ktorá pomáha zlepšiť príjem krmiva.

 • 0 out of 5

  BOCUS Cukrovarské Rezky sušené 25 Kg

  16,79 

  Sú vynikajúcim doplnkom pre kone v rekonvalescencii, staršie kone a kone s nízkou pracovnou záťažou. Ide o sušenú granulovanú repnú vlákninu, ktorá je okrem iného prospešná vďaka vysokému obsahu ľahko stráviteľného pektínu.

 • 0 out of 5

  Humac Natur pre kone plv. 3 kg

  48,77 

  Exkluzívna rada výrobkov HUMAC Natur pre kone a žriebätá s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín min. 62% bola vytvorená pre špeciálne chovy šľachtených, športových plemien, ale i veľmi citlivých jedincov, ktorí potrebujú extra jemnú kvalitu.

 • 0 out of 5

  MIKROS mletý vápenec 5 kg

  4,39 

  Používa sa na výrobu kŕmnych zmesí ako zdroj vápnika. Pôsobí na lepšie stavbu tela, kostí, zubov a vaječné škrupiny. Vyrobený z prírodných surovín, možno použiť na doplnenie kŕmnej dávky u hospodárskych zvierat.

 • 0 out of 5

  Soľ /liz/ pre kone 3 Kg

  6,10 

  Reguluje krvný tlak a acidobázickú rovnováhu – podporuje svalovú a nervovú excitabilitu – pre zdravie a výkon.

 • 0 out of 5

  PAVO SPORTSFIT 3-15 Kg

  8,90 30,40 

  Horčík je dôležitým stavebným prvkom kostného tkaniva. Pri jeho nedostatku dochádza k jeho odbúravaniu z kostí. Pavo SportsFit obsahuje extra horčík na podporu kvalitných kĺbov a šliach. Je tiež ideálnym zdrojom energie pre dostihové kone, pretože obsahuje škrob pre rýchlu energiu alebo extra “silu” v kombinácii s olejom, ktorý je čistou energiou, pri ktorej nevznikajú odpadové produkty, ako je kyselina mliečna.

 • 0 out of 5

  NUTRIHORSE PROFI 20 Kg

  24,90 

  Energetické granulované krmivo pre športové a dostihové kone vo vyššej záťaži. Rôzne zdroje energie, ako napríklad obilný škrob a slnečnicový olej, zabezpečujú správnu rovnováhu medzi rýchlo a pomaly sa uvoľňujúcou energiou.

 • 0 out of 5

  PAVO Natures Best 3-15 Kg

  9,30 24,40 

  Pavo Nature’s Best je mimoriadne chutné müsli s bohatou štruktúrou, s kúskami mrkvy, špaldy a lucerny sušenej na slnku. Tieto zložky krmiva Pavo Nature’s Best stimulujú prirodzené žuvanie vášho koňa alebo poníka.

 • 0 out of 5

  PAVO Liga 20 Kg

  28,00 

  Málo trávy, úrodná pôda a drsné podnebie. Niektoré plemená koní sa týmto podmienkam časom prispôsobili. Zvyčajne dostávajú len malé množstvo energetického krmiva, ale ich potreba vitamínov a minerálov je vysoká.

 • 0 out of 5

  PAVO Condition 20 Kg

  22,00 

  Vhodné pre kone a poníky s ľahkou a strednou záťažou, alebo ak začínate trénovať mladého koňa. Pavo Condition obsahuje dennú dávku minerálov a vitamínov.

 • 0 out of 5

  PAVO DailyFit 4,2-12,5 Kg

  31,80 75,30 

  Nepotrebuje váš kôň žiadne krmivo alebo ho potrebuje len veľmi málo?
  Alebo je váš kôň celý deň na pastve?
  Potom je dôležité doplniť dennú potrebu vitamínov a stopových prvkov. Denná dávka vitamínov a stopových prvkov, ktorú váš kôň dostane len z objemového krmiva (trávy a sena), nestačí.

 • 0 out of 5

  PAVO DailyPlus 15 Kg

  25,60 

  V prírode sa kone pasú 16 hodín denne a približne 40 000-krát prežúvajú. Naše kone v stajni žujú oveľa menej. Na zjedenie 1 kg müsli kôň prežúva približne 900-krát, 1 kg granúl len 600-krát. Žuvanie podporuje tvorbu slín, a tým zabezpečuje zdravé trávenie, dobrá tvorba slín tiež pomáha predchádzať žalúdočným vredom.